FOTOGRAFIA RODZINNA

Wybierz jedną z interesujących Cię kategorii, aby dowiedzieć sie więcej

Fotografia ciążowa

Fotografia ciążowa

Ten niepowtarzalny okres Twojego życia zasługuje na uwiecznienie w obiektywie. Jesteś piękna, utrwalmy to w moim studio lub w plenerze

Read More
Sesje ciążowe
Sesje ciążowe
Fotografia noworodków

Fotografia noworodkowa

Najlepszy czas na sesję noworodkową to pierwsze tygodnie życia, szczególnie między 7. a 14. dobą życia. Jest to czas wielkiego novum dla rodziców, kiedy maleństwo wywraca do góry nogami cały dotychczasowy plan dnia.

Read More
Sesje noworodkowe
Sesje noworodkowe
Fotografia niemowląca i dziecięca

Fotografia niemowlęca i dziecięca

Uchwycenie maluszków, ich rodziców i rodzeństwa w najbardziej niewinnym okresie ich życia jest tak zachwycające, jak nic innego na świecie. To pamiątka na całe życie.

Read More
Sesje niemowlęce
Sesje niemowlące i dziecięce
Panna młoda na balkonie

Fotografia okolicznościowa

Zatrzymaj na zawsze wyjątkowe chwile z uroczystości rodzinnych, uchwycone w obiektywie przez profesjonalistę.

Read More
Sesje okolicznościowe
Sesje okolicznościowe

Fotografuję od 10 lat. Moja przygoda z aparatem zaczęła się na studiach, gdy dużo podróżowałam a nowe miejsca i spotkane osoby były moją inspiracją. Wkrótce pojawiły się moje pierwsze publikacje w prasie, potem stała współpraca z ekologicznym magazynem Estilo w dziale podróży. Szybko rozwijałam się w kierunku komercyjnym, robiłam sesje polskich i zagranicznych gwiazd (m.in. Przemysław Saleta, Izabela Miko, Wojciech Zieliński) dla męskiego pisma Maxim, internetowych magazynów EGO, Workout i IAM. Zdobywałam doświadczenie w fotografii reportażowej/eventowej, robiąc zdjęcia podczas kręcenia programów telewizyjnych i reklam, fotografując nieruchomości.
...A potem zostałam mamą i świat stanął na głowie. Zakochałam się w małych rączkach, tycich stópkach i magicznych uśmiechach. Fotografię odkryłam na nowo i naturalnie poszerzyłam ofertę o sesje ciążowe, noworodkowe, dziecięce i reportaże z uroczystości rodzinnych.

Zapewniam niebanalny reportaż pełen emocji i uczuć z uroczystości rodzinnych. Pozostaję w cieniu, nie reżyseruję wydarzeń, a jestem ich cichym uczestnikiem, byś Ty miał/-a perfekcyjną pamiątkę. Przygotowany przeze mnie materiał zostanie zapisany na płycie DVD. Szukasz fotografa, który zatrzyma najcudowniejsze chwile, Wasze rodzinne chwile w kadrze tak byście zawsze chętnie wracali do niepowtarzalnych momentów z waszego życia, to zadzwoń. Na pewno przedstawię Ci ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb i możliwości.

Gwarantuję indywidualne podejście do klienta, profesjonalną obróbkę fotograficzną, różnorodność ujęć i niepowtarzalną atmosferę na sesji.

ZAUFALI NAM

Ta strona używa plików cookie