Uchwycenie maluszków, ich rodziców i rodzeństwa w najbardziej niewinnym okresie ich życia jest tak zachwycające, jak nic innego na świecie. Sama jestem mamą i wiem jak cenne są powroty do zdjęć, gdy moi synowie byli malutcy i robili te wszystkie trudne i niesamowite rzeczy - trzymali pięknie główkę, obracali się, uśmiechali najpiękniej na świecie. Sesje niemowlęce najlepiej wykonać gdy dziecko już wysoko trzyma główkę i pewnie leży na brzuszku. Ujęcia takie, po trzecim miesiącu życia uzupełniamy zdjęciami rodzinnymi - gdy czule tulicie swoje maleństwo.

Po 6 miesiącu lub później - gdy Wasz skarb już siedzi możemy zrobić zachwycające zdjęcia przy użyciu różnych gadżetów, ale również czyste kadry, bo siedzące maluszki świetnie współpracują na sesji, cudownie się uśmiechają i mają duże, piękne, szeroko otwarte oczy. Zwieńczeniem okresu niemowlęcego jest sesja na roczek. Stroje rodziców i dzieci powinny ze sobą współgrać. Pięknie sprawdzają się zdjęcia w białych i jeansowych strojach, stylizacje w pastelowych tonacjach. Dziewczynki znajdą u mnie spódniczki tutu a chłopcy kilka ubranek czy dodatków tematycznych.

Zadbajcie o to, by Wasze dzieci były wyspane, zrelaksowane i najedzone. O sobie również nie zapomnijcie :) Powiedzcie sobie kilka dobrych słów, uśmiechajcie się do siebie i współpracujcie ze mną. To zaowocuje pięknymi kadrami.

Zobacz przykładowe sesje

ORIENTACYJNE CENY

To tylko orientacyjne ceny, preferujemy indywidualne podejście, bo w rzeczywistości każda sesja jest inna

Pakiet STANDARD

500 PLN

  • Sesje niemowlęce i dziecięce zarówno w studio jak i plenerze trwają około 2h
  • Otrzymujecie 15 wyselekcjonowanych i starannie obrobionych zdjęć w formie cyfrowej oraz odbitki w formacie 15x23

Potrzebujesz więcej informacji, pakiety nie są odpowiednie - zadzwoń, przedstawimy specalną ofertę, specjalnie dla Ciebie.

PRZYKŁADOWE SESJE

ZAUFALI NAM

Ta strona używa plików cookie