There are no images in the gallery.

Decyzja o wykonaniu sesji sensualnej nie przychodzi żadnej z nas łatwo. Wierzę że masz wiele obaw związanych z przekraczaniem własnych granic, swojej strefy komfortu, bezpieczeństwem na sesji. Twój komfort jest kluczowy do uzyskania zadowalającego rezultatu. Na sesji będzie więc obecna wizażystka (jedna ze stylistek na stałe współpracująca ze mną lub wybrana przez Ciebie) i moja asystentka, która pomoże Ci się “ułożyć” do ujęcia, byś wydobyć Twoje piękno i ukryć drobne wady. Pamiętaj, każda z nas je ma, żadna z nas nie jest idealna. Ale idealna będzie sesja i jej efekty. By to osiągnąć omówimy wszystkie szczegóły sesji, odpowiedni strój, materiał, rekwizyty. Ustalimy jakie masz oczekiwania - czy chcesz delikatną, romantyczną sesję, czy odważną buduarową. Kierunek, w którym pójdziemy może się zmienić w trakcie wykonywania zdjęć. Jesteśmy elastyczni, oczywiście w miarę przygotowanych rekwizytów.
Nie spieszymy się! To bardzo ważne dla Twojego komfortu. Rozumiemy, że wykonanie zdjęć intymnych wymaga zaufania do fotografa, ekipy na planie zdjęciowym i czasu, by się otworzyć. Nie chcemy robić Ci zdjęć, gdy będziesz spięta. Charakter takiej sesji jest szczególny, potrzebujemy więc czasu. Jeśli chcesz, możesz przyprowadzić na sesję swoją przyjaciółkę, partnera. Najważniejsze jest, byś czuła się swobodnie.
Sesje intymne wykonujemy w uzgodnionym wcześniej miejscu - moim domowym studio, Twoim domu lub wynajętym na cele sesji sensualnej obiekcie - hotel, dworek, lokal.
Sesja sensualna trwa około 5 godzin.

Zobacz przykładowe sesje

ORIENTACYJNE CENY

To tylko orientacyjne ceny, preferujemy indywidualne podejście, bo w rzeczywistości każda sesja jest inna

Cały dzień

900 PLN

  • Do ceny sesji doliczany jest ewentualny koszt wynajęcia wybranego przez Ciebie wnętrza
  • Skorzystanie z mojego studia bez dodatkowych opłat.
  • Wizażystka - 150 zł
  • Otrzymujesz 15 starannie wyretuszowanych zdjęć.

Potrzebujesz więcej informacji, pakiety nie są odpowiednie - zadzwoń, przedstawimy specalną ofertę, specjalnie dla Ciebie.

PRZYKŁADOWE SESJE

There are no images in the gallery.

ZAUFALI NAM

Ta strona używa plików cookie