Fotografuję plany zdjęciowe programów i seriali telewizyjnych. Moim zadaniem jest nie tylko uwiecznienie poszczególnych scen w sposób najbardziej zbliżony do wizji operatora, ale też pokazanie specyfiki pracy ekipy i kulisy produkcji. Dla osiągnięcia zadowalającego efektu niezbędna jest ścisła współpraca z działem PR. Jasne określenie oczekiwań - i o ile to możliwe udostępnienie scenariusza, który pozwoli na przygotowanie się do każdego dnia zdjęciowego. Takie podejście umożliwia fotosiście uchwycenie najważniejszych momentów produkcji.

Realia raczej rzadko są jednak bliskie ideałowi, dlatego jestem elastyczna i staram się jak najlepiej wywiązać z powierzonych mi zadań bez względu na trudności czy specyfikę danego planu.

Zobacz przykładowe sesje

ORIENTACYJNE CENY

To tylko orientacyjne ceny, preferujemy indywidualne podejście, bo w rzeczywistości każda sesja jest inna

Wycena indywidualna

  • Oferta dla agencji PR jest przygotowywana w oparciu o Państwa wymogi, liczbę dni zdjęciowych, miejsce planu i pola eksploatacji.
  • Skontaktuj się przez formularz kontaktowy lub wyślij wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - napisz jakiej sesji szukasz i na jakim polu eksploatacji chciałbyś zdjęcia wykorzystać
  • Odezwę się w przeciągu 24h.

Potrzebujesz więcej informacji, pakiety nie są odpowiednie - zadzwoń, przedstawimy specalną ofertę, specjalnie dla Ciebie.

PRZYKŁADOWE SESJE

ZAUFALI NAM

Ta strona używa plików cookie