Oferta dla Żłobków, Przedszkoli i Klubów Malucha

Jestem profesjonalnym fotografem z wieloletnim doświadczeniem,które zdobywałam, publikując swoje prace na łamach magazynów: Na żywo, e!stilo, Maxim, Stuff i FourFourTwo oraz współpracując z agencjami reklamowymi i PR-owymi, m.in. dla takich marek jak River Island, Enea, Martini. Kiedy zostałam mamą dwójki wspaniałych chłopców skierowałam swoje zainteresowania na fotografię noworodkową i dziecięcą. Obecnie mam już czteroletnie doświadczenie w fotografowaniu dzieci w różnym wieku - od noworodków, poprzez niemowlęta, żłobkowiczów i dzieci w wieku przedszkolnym.

W mojej ofercie dla placówek przedszkolnych są:

- sesje fotograficzne stylizowane
- mini sesje świąteczne
- fotoreportaże z wydarzeń przedszkolnych
- sesje zdjęciowe w formie reportażu z dziecięcych zabaw i zajęć w grupie
- tablo na zakończenie roku
- kalendarze.

Do każdego malucha podchodzę indywidualnie, dzięki temu jestem w stanie wydobyć na zdjęciu osobowość dziecka, jego szczególny charakter i naturalne piękno. Nie ustawiam sztywno dzieci na zdjęciu, daję im pewną swobodę, by efekt był zadowalający. Wyjątkiem jest tu zdjęcie grupowe.

Zapewniam:

- duży wybór zdjęć
- atrakcyjne ceny
- faktury (bez VAT)
- krótkie terminy realizacji
- zamawianie zdjęć poprzez dedykowaną, zabezpieczoną hasłem stronę
- bezproblemowe domawianie zdjęć
- możliwość pominięcia placówki w procesie dystrybucji zdjęć.

Jak to wygląda w praktyce? W ustalonym z Państwem terminie fotografuję maluchy przez około 3-6 godzin w zależności od ilości dzieci. Każdemu dziecku robię kilka różnych ujęć, a wszystkie fotografie publikuję na zahasłowanej stronie służacej do obsługi sesji. Następnie przekazuję placówce unikalny adres i hasło i rodzice wybierają zdjęcia, a ich wybór trafia prosto na moją skrzynkę mailową. Wydrukowane zdjęcia dostarczam do placówki. Istnieje możliwość pominięcia placówki w procesie dystrybucji zdjęć. Wówczas wybrane zdjęcia trafią kurierem prosto do domu rodziców, a płatności klienci dokonają przelewem. W tej opcji do ceny zdjęć zostanie doliczony koszt dostawy każdemu, kto złoży zamówienie.

Zobacz przykładowe sesje

ORIENTACYJNE CENY

Wycena indywidualna

  • Oferta dostosowywana jest indywidualnie.
  • Skontaktuj się przez formularz kontaktowy lub wyślij wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - napisz jakiej sesji szukasz.
  • Odezwę się w przeciągu 24h.

PRZYKŁADOWE SESJE

 

ZAUFALI NAM

Ta strona używa plików cookie