{gallery preview_width=250 preview_height=250 rows=1 cols=5 layout="fixed"}articles/sesje_biznesowe{/gallery}

Kreowanie wizerunku w biznesie to nie tylko zadbanie o odpowiedni strój, wypoczętą twarz, czy staranne pielęgnowanie paznokci. To także umiejętne pokazanie siebie w najlepszej formie. Profesjonalny wygląd uwieczniony na dobrze wykonanym, prawidłowo naświetlonym, profesjonalnym zdjęciu powoduje, że nasz rozmówca utożsamia z nami naszą firmę i naszą ofertę. Dostrzega, że dbamy o szczegóły, a to w biznesie jest niezwykle cenione. Naszym wyglądem, strojem, postawą możemy wzmocnić siłę przekazu. Nasza oferta może wydać się bardziej profesjonalna, innowacyjna i konkurencyjna, a rozmówca potraktuje nas z pełną powagą, szacunkiem i zainteresowaniem.

Jak ważne jest profesjonalne zdjęcie w CV jak i na portalach dla zawodowców typu LinkedIn przekonał się każdy, kto szukał pracy. Dlatego zawsze zaproponuję udział na sesji wizażystki. Jej praca jest nieoceniona nie tylko dla kobiet, ale i dla mężczyzn. Z pełną odpowiedzialnością przyznam, że jeszcze żaden

Zobacz przykładowe sesje

ORIENTACYJNE CENY

To tylko orientacyjne ceny, preferujemy indywidualne podejście, bo w rzeczywistości każda sesja jest inna

Wycena indywidualna

  • Oferta dostosowywana jest indywidualnie
  • Skontaktuj się przez formularz kontaktowy lub wyślij wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - napisz jakiej sesji szukasz oraz orientacyjną liczbę pracowników z podziałem na kobiety i mężczyzn - informacja ta jest ważna dla wizażystki, z którą współpracuję do wyliczenia kosztu makijażu/fryzur.
  • Odezwę się w przeciągu 24h.

Potrzebujesz więcej informacji, pakiety nie są odpowiednie - zadzwoń, przedstawimy specalną ofertę, specjalnie dla Ciebie.

PRZYKŁADOWE SESJE

{gallery}articles/sesje_biznesowe_sesje{/gallery}

ZAUFALI NAM

Ta strona używa plików cookie