Tworzę dokumentację fotograficzną konferencji, premier, bankietów, imprez firmowych. Moim celem jest zarówno uchwycenie najważniejszych momentów na scenie, jak i tego co poza nią - spontaniczne reakcje publiczności, relacje pomiędzy pracownikami. Równie ważne jest dla mnie zarejestrowanie atmosfery wydarzenia jak i kulinariów, które idealnie uzupełniają całość.

Dzięki doświadczeniu w pracy z mediami i publikacjom w takich magazynach jak Maxim, Staff, FourFourTwo, Na żywo, czy internetowe wydania EGO czy IAM mam wyczucie co prasę może zainteresować, co zwiększa szanse moich klientów na wykorzystanie zdjęć z ich imprez w prasie. Zdjęcia jakie Państwo otrzymacie nie wymagają dodatkowej obróbki. Są robione na najwyższej klasie sprzęcie, mogą być wykorzystywane nawet w druku wielkoformatowym.

Zobacz przykładowe sesje

ORIENTACYJNE CENY

To tylko orientacyjne ceny, preferujemy indywidualne podejście, bo w rzeczywistości każda sesja jest inna

Wycena indywidualna

  • Oferta dostosowywana jest indywidualnie
  • Skontaktuj się przez formularz kontaktowy lub wyślij wiadomość na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - szczegóły wydarzenia: czas, miejsce, przewidywaną liczbę godzin pracy fotografa, orientacyjną liczbę wymaganych zdjęć oraz na jakim polu eksploatacji chciałbyś zdjęcia wykorzystać
  • Ofertę przedstawię w przeciągu 24h..

Potrzebujesz więcej informacji, pakiety nie są odpowiednie - zadzwoń, przedstawimy specalną ofertę, specjalnie dla Ciebie.

PRZYKŁADOWE SESJE

ZAUFALI NAM

Ta strona używa plików cookie